Stranice: 1 ... 5 6 [7]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: kurs stilskih duboreza-silbeRholz-rucni rad  (Pročitano 44892 puta)
*Perlica*
Počasni član

Van mreže Van mreže

« Odgovor #90 poslato: Октобар 30, 2009, 08:04:28 »

FENOMENALNO...sve...svaka cast,..
Sačuvana

ALT DEUTSCH
Zaslužan član

Van mreže Van mreže

« Odgovor #91 poslato: Октобар 30, 2009, 11:12:32 »

kako nastaju duborezi,.inspiracija za rad mogu biti i drugarstvo izmedju umetnickog fotografa i onoga ko izradjuje duborez.
Ove fotografije nemaju veze sa sexom nego su prikaz NATURIZMA kao stila zivota a samim tim su i pozitivne.

Drugarica me je zamolila da joj poziram tokom izrade duboreza a svi se verovatno slazete da je najlepsi spoj kada se dva umetnika sretnu te hoce da naprave zajednicku izlozbu!
Tema izlozbe ce biti umetnicka fotografija kroz jednu radionicu kao i duborezi rucni rad.

slika obrisana od strane administratora

ALT, molim te, nemoj da stavljas slike gde si nag na forum!
Ukoliko to uradis jos jednom, bices udaljen sa foruma.
Hvala na razumevanju.

« Poslednja izmena: Октобар 30, 2009, 11:25:24 Shishka » Sačuvana

ALT DEUTSCH
Zaslužan član

Van mreže Van mreže

« Odgovor #92 poslato: Октобар 30, 2009, 11:15:16 »

Duborezi rucni rad, izlozba koja ce obuhvatiti i teme kao vajarstvo, slikarstvo, umetnicku fotografiju kao i duborez rucni rad.

ALT, molim te, nemoj da stavljas slike gde si nag na forum!.
Hvala na razumevanju.

Umetnost protiv kiceraja, umetnost zivota ili sloboda pokreta bi mogao biti radni naziv izlozbe. Sta mislite o tome?
« Poslednja izmena: Октобар 30, 2009, 11:27:04 Shishka » Sačuvana

Jasa
Gost
« Odgovor #93 poslato: Октобар 30, 2009, 11:21:52 »

molim da ne citirate slike u svojim postovima

nije lose taj kiceraj za neki sexy i erotski  forum. A inace to na fotkama nije ni duborez a ni umetnost! Hvala na razumevanju ali ruzis mi temu

Da, a ove tvoje golišave "umetničke" slike nikako ne bi trebale na neki sexy i erotski forum  Jaooo... somebody shoot me pls?!  sramotame Još prekrstio noge... :D
Sačuvana
ALT DEUTSCH
Zaslužan član

Van mreže Van mreže

« Odgovor #94 poslato: Октобар 30, 2009, 11:22:53 »

tek sam poceo da se reklamiram a vec su me englezi zvali da kod njih u umetnickom naturistickom kampu budem animator za umetnicke nedelje!

ALT, molim te, nemoj da stavljas slike gde si nag na forum!.
Hvala na razumevanju.
« Poslednja izmena: Октобар 30, 2009, 11:27:24 Shishka » Sačuvana

Jasa
Gost
« Odgovor #95 poslato: Октобар 30, 2009, 11:24:23 »

tek sam poceo da se reklamiram a vec su me englezi zvali da kod njih u umetnickom naturistickom kampu budem animator za umetnicke nedelje!

Blago tebi :)  huh
Sačuvana
ALT DEUTSCH
Zaslužan član

Van mreže Van mreže

« Odgovor #96 poslato: Октобар 30, 2009, 11:25:31 »

nije lose taj kiceraj za neki sexy i erotski  forum. A inace to na fotkama nije ni duborez a ni umetnost! Hvala na razumevanju ali ruzis mi temu

Da, a ove tvoje golišave "umetničke" slike nikako ne bi trebale na neki sexy i erotski forum  Jaooo... somebody shoot me pls?!  sramotame Još prekrstio noge... :D

ne draga moja ovu su umetnicke fotke ,.a nudizam i naturizam   nemaju  veze sa sexom! To je umetnost a spoj i rucnog rada

Eto opet se mesa sex i umetnost ali i bas taj sex moze da bude pozitivni pokretac nekome ,.nesto kao inspiracija! Pozirao sam i kao model zasto da ne?
Sačuvana

ALT DEUTSCH
Zaslužan član

Van mreže Van mreže

« Odgovor #97 poslato: Октобар 30, 2009, 11:26:45 »

Blago tebi :)  huh
Kako mi moze biti blago kad ti englezi zive u crnoj gori a meni se bas i ne ide tamo jer kazu svi da je tamo bljak,.ja bi vise za Istru tamo je kultura tamo je naturizam!!!
Sačuvana

Jasa
Gost
« Odgovor #98 poslato: Октобар 30, 2009, 11:28:04 »

ne draga moja ovu su umetnicke fotke ,.a nudizam i naturizam   nemaju  veze sa sexom! To je umetnost a spoj i rucnog rada

Eto opet se mesa sex i umetnost ali i bas taj sex moze da bude pozitivni pokretac nekome ,.nesto kao inspiracija! Pozirao sam i kao model zasto da ne?

Ma samo ti radi svoj pos'o Nego malo je smešno da kritikuješ onaj lepi duborez ženskih grudi na prethodnoj strani (koji je usput, izuzetan), a već na sledećoj pokazuješ svoje čupave noge  grin
Sačuvana
Shishka
Administrator
Počasni član

Van mreže Van mreže

monadikos.jewelry@hotmail.com
« Odgovor #99 poslato: Октобар 30, 2009, 11:29:32 »

Da, a ove tvoje golišave "umetničke" slike nikako ne bi trebale na neki sexy i erotski forum   Jaooo... somebody shoot me pls?!  sramotame Još prekrstio noge... :D

Molim DOSTA! Tvoje poziranje, i shvatanje nagosti kao umetnosti nema veze sa ovom temom!
Ako ces da stavljas slike duboreza i objasnjavas tehniku u redu, a ako planiras da stavljas svoje nago telo, zakljucavam ovu temu!
Zaista, ali zaista te zadnji put upozoravam.

Sačuvana

ALT DEUTSCH
Zaslužan član

Van mreže Van mreže

« Odgovor #100 poslato: Октобар 30, 2009, 11:36:36 »

molim da ne citirate slike!

voleo bi d ami neko objasni autorska prava ovih duboreza,...u okviru ove teme,.jer ja ne razumem ovakava duborez???

« Poslednja izmena: Октобар 31, 2009, 10:01:55 Shishka » Sačuvana

Shishka
Administrator
Počasni član

Van mreže Van mreže

monadikos.jewelry@hotmail.com
« Odgovor #101 poslato: Октобар 31, 2009, 10:02:17 »

Emina je stavila fotografiju sa linkom sajta sa kojeg je preuzeta fotografija, pa mozes tamo da pogledas sve sto te zanima o autorskim pravima. Postavljanje fotografija uz komentar "bas mi se svidja" i link ka sajtu ne predstavlja krsenje autorskog prava ni po jednom osnovu. Da je stavila fotografiju i napisala, "ovo sam ja radila" ja bih licno prva pokrenula nesto, kao sto je vec i bio jednom slucaj na forumu.  wink
Brigu oko autorskih prava ipak ostavite adminstratorima, a ALT, ukoliko smatras da je nesto ugrozeno, slobodno se obrati vlasnicima ovog dela i daj im moj kontakt wink
Sačuvana

ALT DEUTSCH
Zaslužan član

Van mreže Van mreže

« Odgovor #102 poslato: Октобар 25, 2010, 11:07:01 »

prvi osnovni kurs stilskih duboreza na podrucju Novog Sada u proteklih 50-ak godina se 2010. odrzavao u muzeju Vojvodine kao i u mojoj maloj radionici!

TV-Vojvodina-najava kurseva duboreza:
http://www.youtube.com/watch?v=Z38sHwcBtso
Sačuvana

kovacbd
U prolazu
*

Van mreže Van mreže

« Odgovor #103 poslato: Јануар 07, 2013, 06:16:20 »

Hoće li biti kursa duboreza u toku ove godine?
Sačuvana
mojrucnirad.com

Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na: