Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: filcanje detalja na kuglici  (Pročitano 19976 puta)
Dju
Počasni član

Van mreže Van mreže

« Odgovor #30 poslato: Децембар 23, 2008, 11:17:41 »

Dju, poruči kod Tamare-  www.marti.rs
Čula sam da ima neke sa drškicom- malo su skuplje ali da su kvalitetnije..

Jel smem da budem malkice offtopic?  laugh Bila sam sinoc sa Lejlom kod Tamare, kupila iglicu, i koliko sam razumela, ove sa drskom su potpuno iste igle kao i one bez drske, jedino sto imaju drsku  laugh Najbolja varijanta je drvena drska u koju mogu da se stavljaju igle, pa kad jedna pukne, stavite drugu iglu, a drsku jednom kupite i uvek imate  kiss  Al najbolje od svega je sto smo Lejla i ja dobile poklone    Al o tome cemo izvestavati u nekoj drugoj temi, samo da uhvatim dan kad cu po dnevnom svetlu biti kod kuce da to sve lepo uslikam  kiss  kiss  kiss
Sačuvana

Nothing ever could contain
the rising of the storm...
Zorica
Zaslužan član

Van mreže Van mreže

« Odgovor #31 poslato: Март 18, 2009, 07:59:45 »

eto to je tako kad se gradivo ne prati

http://zoricinaradionica.blogspot.com/search?updated-max=2009-02-12T11%3A56%3A00-08%3A00&max-results=7
Sačuvana
Dju
Počasni član

Van mreže Van mreže

« Odgovor #32 poslato: Март 19, 2009, 01:32:29 »

Vidi kako si se sjajno dosetila!  laugh Ali meni je igla pukla na tri dela, i to tako da je ono parce gde je vrh igle jako kratko, pa ne mogu s njim nista da uradim  undecided Inace, igla mi je pukla kad sam prvi put filcala detalje na kuglici, i to zato sto sam kuglicu ufilcala do kraja (a moje filcane kuglice su ko kamencici)  laugh Sad kad znam da cu na kuglicu da dodajem nesto, ne filcam je bas skroz u potpunosti - da budem precizna - ne filcam do stadijuma 'kamen' vec prekinem malo ranije  laugh Eto tako sam resila problem  wink

Kad sam vec tu, pade mi na pamet da pitam malo iskusnije mlade dame koje se bave filcanjem: buduci da mi od gore navedene posledice neiskustva nijedna igla nije pukla - da li igla za filcanje moze da se istupi? I kako cu ja da znam da se istupila i da treba da je zamenim novom?
Sačuvana

mima
Moderator
Počasni član

Van mreže Van mreže

WWW E-mail
« Odgovor #33 poslato: Март 19, 2009, 02:48:22 »

Ja sam koristila jednu iglu godinu dana i nije mi se istupila iako sam se par puta zanela akd filcam,pa udari u tvrdu podlogu.Pukla je tek u mom prstu 
Sačuvana

www.mishy-jewelry.blogspot.com
Zašto prosto ako može komplikovano?
antonina
U prolazu
*

Van mreže Van mreže

« Odgovor #34 poslato: Фебруар 14, 2010, 10:43:37 »

Sto su slatke one filcane sa tufnama. Te filcane su mi san i jedva cekam  da pocenm da ih pravim, nego ne znam koliko filca treba da narucim da bi bilo dovoljno da moze da se napravi 20- ak kuglica. I sve se tripujem da je taj filc mnogo skup il se ja varam??

Sačuvana

Ko hoce nadje nacina, ko nece nadje izgovor.....

Kad nesto zelis ceo univerzum se potrudi da to i dobijes!
Dju
Počasni član

Van mreže Van mreže

« Odgovor #35 poslato: Март 25, 2010, 02:47:32 »

Filc nije skup, a za 20-tak kuglica ce ti sigurno biti dovoljno 50-tak g filca  wink
Sačuvana

mojrucnirad.com

Sačuvana
Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na: