Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Moji PASTELI  (Pročitano 16529 puta)
sianart
Gost
« Odgovor #15 poslato: Октобар 04, 2009, 12:52:54 »

hvala puno bitno je da ima onih koje se izdvajaju
Sačuvana
dakii
Počasni član

Van mreže Van mreže

тањушка.мица.

smileymaniac@gmail.com
WWW E-mail
« Odgovor #16 poslato: Октобар 05, 2009, 12:03:52 »

ljubomorna sam na tebe! :D
mnogo volim pastele, a retko ih koristim jer ne umem da crtam i a imam tako neke genijalne ideje koje ne umem da prenesem na papir.
u svakom slučaju - mnogo mi se sviđa "igra" i "silueta".
Sačuvana

there are only 10 types of people. those who understand binary, and those who don't.
andjelcic
Počasni član

Van mreže Van mreže

Osmeh je jedina kriva koja sve ispravlja!

sev_6662000@yahoo.com
« Odgovor #17 poslato: Октобар 05, 2009, 07:58:27 »

Fenomenalno, ali shahovska tabla je naaaaaaaaaajlepsha :) Fantasticno, odushevljena sam! :)
Sačuvana

Moja omiljena boja je duga! Osmeh je jedina kriva koja sve ispravlja!
www.andjelcic.in.rs
Petrija
Počasni član

Van mreže Van mreže

« Odgovor #18 poslato: Октобар 05, 2009, 05:53:18 »

Sve pohvale za radove! Ja bih izdvojila Fenix i Igru!
Sačuvana
beljkas
Zaslužan član

Van mreže Van mreže

od hobija do smisla zivota

« Odgovor #19 poslato: Октобар 06, 2009, 12:33:34 »

gledala sve na blogu...vise puta....
ali feniks....jooooj... diiivno... 
Sačuvana

Ratnik svjetlosti ima povjerenj u druge,jer- prije svega- ima povjerenja u sebe!!!!
http://beljkasdesign.blogspot.com/
sianart
Gost
« Odgovor #20 poslato: Октобар 07, 2009, 02:26:02 »

hvala vam ljudi mnogo mi znače ovi komentari ali daj slobodno kritikujte u fazi sam korigovanja svog rada pa su mi potrebne i neke kritikice grin ali uz sve ove silne pohvale mogu samo da zapalim u atelje i nastavim da radim.pozdravvvvv,,,
http://sian-art-sianart.blogspot.com/
Sačuvana
SCARY
Počasni član

Van mreže Van mreže

« Odgovor #21 poslato: Октобар 07, 2009, 10:03:28 »

Evo jedne male kritike:Koristis previse crne boje....A mozda treba u motivima da nadjes i malo duhovnosti.Malo ima i suzdrzanosti...
 Utisak zavisi i od stanja svesti...Da li onaj koji kritikuje treba da tezi tome da prosiri vidike vezano za likovnu umetnost???Ili treba da pokupi utisak na prvi pogled,da kaze da je to dobro ili lose...i da je sam utisak,dobar ili los...dobar...jer eto-postoji???
 Usled svega sta nam se izdesavalo svih ovih godina....mozda smo svi malogradjani i kicherajsko drustvo.Mozda nemamo osecaj vrednosti,onaj pravi....Umetnik,koji vidi sve to,naravno da smatra da su ljudi previse okrenuli ledja umetnosti.I umetnik ce svim sredstvima teziti da privuce paznju...umesto da bude svoj...Pa evo,ljudi vise posvete paznju bilbordu na kome je neki proizvod modernog drustva...a nece ni sekund paznje posvetiti panou koji poziva na posetu galeriji...izlozbi itd...I jesmo li kao takvi kompetentni da kazemo koju rec???
 Sta volim???Volim simboliku...jezik znakova...univerzalnost...iskonsku sustinu...projekcije iz snova.A sta znam o tome?Skoro nista,osim da je vizija podpis duse...I da nedorecenost ima puno simbolike....ne volim kraj,u bilo cemu.
 Feniks...je ptica rodjena iz vatre....ali ja ne vidim rodjenje.Topao je...ziv....ali nema sustine.Treba dodati i malo strasti...gracioznosti...To je mocan "lik"...

Generalno...meni se svidjaju tvoji radovi.Pitanje je samo koliko su ove reci jake...za mene...tebe...a i ostale...To kazem ja,koji ovakva dela ne moze da stvori ni za 100 godina.Nemam talenta ali mozda nesto ipak cuvam ispod koze....

Da...filozofiram...odavno nisam...

Sačuvana

sianart
Gost
« Odgovor #22 poslato: Октобар 07, 2009, 11:22:14 »

Evo jedne male kritike:Koristis previse crne boje....A mozda treba u motivima da nadjes i malo duhovnosti.Malo ima i suzdrzanosti...
 Utisak zavisi i od stanja svesti...Da li onaj koji kritikuje treba da tezi tome da prosiri vidike vezano za likovnu umetnost???Ili treba da pokupi utisak na prvi pogled,da kaze da je to dobro ili lose...i da je sam utisak,dobar ili los...dobar...jer eto-postoji???
 Usled svega sta nam se izdesavalo svih ovih godina....mozda smo svi malogradjani i kicherajsko drustvo.Mozda nemamo osecaj vrednosti,onaj pravi....Umetnik,koji vidi sve to,naravno da smatra da su ljudi previse okrenuli ledja umetnosti.I umetnik ce svim sredstvima teziti da privuce paznju...umesto da bude svoj...Pa evo,ljudi vise posvete paznju bilbordu na kome je neki proizvod modernog drustva...a nece ni sekund paznje posvetiti panou koji poziva na posetu galeriji...izlozbi itd...I jesmo li kao takvi kompetentni da kazemo koju rec???
 Sta volim???Volim simboliku...jezik znakova...univerzalnost...iskonsku sustinu...projekcije iz snova.A sta znam o tome?Skoro nista,osim da je vizija podpis duse...I da nedorecenost ima puno simbolike....ne volim kraj,u bilo cemu.
 Feniks...je ptica rodjena iz vatre....ali ja ne vidim rodjenje.Topao je...ziv....ali nema sustine.Treba dodati i malo strasti...gracioznosti...To je mocan "lik"...

Generalno...meni se svidjaju tvoji radovi.Pitanje je samo koliko su ove reci jake...za mene...tebe...a i ostale...To kazem ja,koji ovakva dela ne moze da stvori ni za 100 godina.Nemam talenta ali mozda nesto ipak cuvam ispod koze....

Da...filozofiram...odavno nisam...

XEX konacno neko ,ima velike istine u tvojim recenicama,kritike prihvatam cak se i slazem sa nekim stvarima znam gde su moje greske ali ok uz rad cu ih prevazici nadam se i otvoriti svoju dusu malo vise.u svakom slucaju znaci mi puno.hvalla,veliki pozzz
Sačuvana
marinajo
Redovan član
**

Van mreže Van mreže

« Odgovor #23 poslato: Јануар 01, 2010, 09:57:21 »

Bas su dobre i neobicne slike, pune tajne, a ljudi to vole.
Sačuvana

Ja sam nova, sorry!
eminaema
Zaslužan član

Van mreže Van mreže

« Odgovor #24 poslato: Јануар 02, 2010, 04:20:38 »

.
« Poslednja izmena: Септембар 22, 2012, 12:23:54 eminaema » Sačuvana

There is a painting in absolutely everything ~ just waiting. (From Twitter)
radica
Počasni član

Van mreže Van mreže

WWW E-mail
« Odgovor #25 poslato: Јануар 03, 2010, 10:54:19 »

Odlucila sam da danasnji dan zapocnem `setnjom` po izlozbama i nisam se pokajala, 
 Boje su za mene uvek bile veeelika tajna i moram da priznam da mi se najvise dopada CRNO BELI AKT.
Ceznja je takodje POSEBNA!
 Slazem se sa Strasnim da `crno` ima neko tesko znacenje i da ga treba koristiti samo kad je potrebno...ali evo Ti si nasla nacin da ga upotrebis gde treba u CRNO BELOM AKTU,  !
Sačuvana

Fairy
U prolazu
*

Van mreže Van mreže

« Odgovor #26 poslato: Јануар 03, 2010, 01:06:08 »

Veoma zanimljivi, lepi radovi
Sačuvana
Marlen
Redovan član
**

Van mreže Van mreže